Як правильно вибирати диски алмазні

Як правильно вибирати диски алмазні

Дуже часто в будівництві застосовується технологія алмазного різання.

Спеціалізовані диски дозволяють якісно і швидко створювати дверні та віконні прорізи, ніші, отвори для комунікацій, демонтувати будівлі, розмежовувати великі камені і розрізати асфальт. Щоб не загубитися в розмаїтті новинок, якими радують виробники, необхідно пам’ятати як вибрати правильно алмазні відрізні диски для різних інструментів. А якщо ви хочете придбати диск для керамічного граніту Distar 1A1R Bestseller Ceramic Granite, переходите в магазин https://www.distar.ua/ru/catalog/diski-almaznye-dlya-plitkorezov/distar_discs_1a1r_bestseller_ceramic_granite/.

Визначення фронту робіт

Диски зі спеціальним абразивним напиленням застосовують для різання таких матеріалів:

 • традиційний і дуже сильний бетон;
 • цегла і природний камінь;
 • кераміку і керамічну плитку;
 • асфальт і метал.

На відміну від звичайних абразивних дисків інструмент з алмазним напиленням дає можливість виконувати роботи набагато краще і швидко, а службовий термін подібних кіл у багато разів вище.

Важливі фактори підбору

При придбанні алмазного відрізного диска необхідно брати до уваги:

 1. Вид обладнання, на якому буде встановлено витратний інструмент. Кола з алмазним напиленням випускаються для застосування на ручних машинах, бензоріз, швонарезчик, верстатах. Вибір кола залежить від типу робіт і обладнання яке застосовується.
 2. Матеріал, що піддається різанню. Диски бувають універсальними і спеціальними. Якщо вибрати інструмент невірно, то в ході роботи коло може зупинитися на дуже твердому матеріалі або швидко прийде в непридатність кромка різання.
 3. Зовнішній діаметр кола. Даний показник впливає на глибину різу, який може зробити диск.
 4. Розмір посадкового отвору. Діаметр повинен бути однаковим з вихідним валом обладнання, на якому застосовується алмазний відрізний диск. Важливо, щоб між ними не було просвіту.
 5. Висота полотна. Для кахлю і кераміки знадобиться більш тонкий алмазний коло, а для матеріалів, вони не вимагають чистоти різу, наприклад, асфальту, можна застосовувати набагато товсті диски.
 6. Крім цього, потрібно брати до уваги і ресурс роботи алмазних кіл. Виробники роблять витратний інструмент з трьома маркуванням: Basic, Standart, Premium. Останній вид дисків має найкращу ріжучу здатність і більш великий службовий термін.

За типом конструкції і технології виготовлення бувають:

 • Сегментовані — корпус поділений прорізами, які поділяють поверхню на певні ділянки. Завдяки Цей пристрій коло дуже стійкий до механічних навантажень і температурних перепадів, має більшу працездатністю, але рез після нього буде не самого гарної якості. Прекрасно підійде для грубих конструкцій.
 • Суцільні — мають ріжучу стрічку з вставками штучних алмазів, що йде по краєчку окружності. Головне призначення — різання виробів з кераміки та інших типів матеріалів, в роботі з якими потрібна точність.
 • Турбодіскі — мають косу позначку по краєчку окружності, що робить різання більш точною, ніж у сегментованих дисків. За рахунок конструкційних особливостей витримує великі навантаження температур, завдяки цьому має дуже високу швидкість різання. Працює з великою кількістю матеріалів на основі мінералів, починаючи від пісковика і завершуючи гранітом.
 • Турбосегментірованние — гібрид першого і 3-го видів, який взяв від них все набагато краще, універсальний у використанні і має хорошу продуктивність.
Позначки:, , , , , ,
close