10 простих порад, як організувати свій комод

Джонна Каплан — письменниця-фрілансер з більш ніж 10-річним досвідом. Її роботи з’являлися в таких виданнях, як Atlas Obscura та Newsweek. Для The Spruce вона пише про організацію, прибирання та мінімалізм.

Оновлено 07/07/22

Ця стаття є частиною нашої серії «7-денне наведення ладу: ваш остаточний посібник з організації дому». 7-денне наведення ладу в оселі — це ваш шлях до домашнього щастя, де зібрані наші найкращі поради та рекомендації щодо товарів, які допоможуть вам створити найохайнішу, найзатишнішу та найкрасивішу оселю в світі.

Ви розчарований власник дуже безладного або переповненого комода? Впорядкування цих шухляд з одягом може бути швидким і простим процесом. Головне — почати з чистого аркуша і повертати в комод лише ті речі, яким там місце — тобто ті, які ви хочете зберегти, але які краще зберігати десь в іншому місці. Організація шухляд для одягу полегшує пошук потрібних речей і слугує своєрідним нагадуванням про те, що настав час випрати білизну.

Ось 10 порад, які допоможуть вам організувати комод і підтримувати його в порядку.

Почніть з порожніх шухляд

Першим кроком проекту з організації комода є виймання всього вмісту з кожної шухляди, навіть тих речей, які ви плануєте залишити. Вийміть усі речі, що були запхані в глибину комода, щоб знати, що у вас є, а що потрібно зберігати. Це також гарний час, щоб витерти пил із внутрішніх шухляд комода, щоб підготувати їх до зберігання чистого одягу.

Наведіть лад у вмісті комода

Шухляди комода — чудове місце для зберігання футболок, майок, шкарпеток та інших предметів одягу. Але вони також можуть стати місцем для пакування речей, які ви не носите і, ймовірно, більше не вдягнете. Отже, коли ви розклали вміст комода перед собою, настав час прибирати непотріб. Хорошим загальним правилом є пожертвувати, продати або переробити одяг, який ви не носили більше року. Не дозволяйте погано сидячим речам або речам, які вам не подобаються, займати дорогоцінний простір у комоді. Відкладіть ці речі в окрему купу одягу, щоб позбутися від них.

Групуйте речі за категоріями

Проведіть інвентаризацію речей, які ви зберігаєте. Ідеальним варіантом організації комода буде, якщо ви зможете відвести окремі шухляди для певного типу одягу — наприклад, одну шухляду для футболок, іншу для нижньої білизни і так далі. Розділіть речі на категорії залежно від того, скільки у вас шухляд, враховуючи, скільки речей поміститься в кожну шухляду. Усередині категорій ви можете сортувати речі за кольором, якщо бажаєте, щоб однакові кольори були згруповані разом, коли вони знову опиняться у шухлядах.

Не складайте громіздкі речі

Якщо у вашому комоді є громіздкий одяг, наприклад, джинси або світшоти, подумайте про те, щоб перемістити його в інше місце. Такі речі можуть займати багато місця в складеному вигляді в шухляді. А шухляди дійсно найкраще підходять для зберігання тонших і менших речей. Тож замість цього подумайте про те, щоб повісити громіздкий одяг у шафу. Або зберігайте речі, які ви не використовуєте регулярно, у сховищі під ліжком.

Позначки:, , , , , ,
close