10 ідей, як використовувати макраме як декор для дому

Шелбі Дірінг — письменниця, яка пише про стиль життя, спеціалізується на статтях про декор та домашніх турах. Вільний час вона проводить на блошиних ринках і полює за вінтажними знахідками. Шелбі є членом Американського товариства журналістів та авторів.

Оновлено 16.09.22

Макраме є синонімом усього наймоднішого і найактуальнішого, що відбувалося в 1970-х роках. Але зараз макраме переживає відродження, оскільки тенденції зміщуються в бік нетрадиційного та еклектичного декору, а новаторські ремісники, майстри та дизайнери продовжують звертати свіжий погляд на це вузликове і ткане мистецтво, щоб його приглушена палітра і сильно текстуровані візерунки виглядали краще, ніж будь-коли, в сучасній оселі.

Макраме має чарівну вінтажну привабливість. Кожна річ додасть вашому дому незрівнянну нотку затишної, нейтральної текстури, коли білі та кремові нитки макраме, шнури або мотузки (різної товщини та переплетення) будуть вплетені у вішалки для рослин, унікальні настінні картини або світлорозсіюючі покриття для тримачів для квітів та підвісних люстр зі світлодіодними лампочками.

Звільніть місце на прилавку за допомогою цього фруктового гамака з макраме, зробленого своїми руками

До того, як макраме стало популярним

Популярність вузликового мистецтва на сотні років передувала ері хіпі та кльош. Спочатку воно було популярним серед арабських ткачів 13-го століття. Королева Англії Марія II навчилася цьому ремеслу в 17 столітті, і воно стало улюбленим у вікторіанську епоху. Потім воно знову з’явилося у світі моди контркультури 1970-х років.

Ось 10 елегантних ідей декору, що вшановують старомодне мистецтво макраме, які покажуть вам, як найсвіжіше втілити його у вашій оселі.

Кручені вішалки для рослин

Немає нічого більш класичного, ніж вішалка для рослин з макраме. Вона виглядає надзвичайно свіжою і безтурботною, коли різноманітне зелене листя сплітається з білим шнуром, що має текстуру і крутиться. Ви можете знайти вішалки для рослин макраме різних кольорів, прикрашені дерев’яними намистинами, або ж виготовити їх власноруч.

Позначки:, , , , , , ,
close