Особливості натурального харчування для котів

Особливості натурального харчування для котів - Ветеринар

Кішка — один із найулюбленіших улюбленців, які проживають у будинку. Любителі-кошатники запевняють: кішок не любить той, у кого їх немає. Ці чудові граціозні створіння настільки позитивні і привабливі, що дуже багато домовласників щиро вважають їх домочадцями, з радістю проводять час у компанії пухнастих улюбленців, спілкуються з ними “на рівних”.

Особливості натурального харчування для котів - Ветеринар

Щоб вихованець прожив довго і щасливо, мав шикарну блискучу шерсть, був здоровий і енергійний, потрібно добре розуміти, як і чим його годувати.

Що краще: справжній чи сухий корм?

Ще до виникнення в будинку нового “члена сім’ї” необхідно визначитися з підбором способу годування. Під час еволюції основою їхнього харчування була їжа тваринного походження. Кішки — м’ясоїдні тварини, хижаки за поведінкою і за особливостями харчування. Однозначних рекомендацій з приводу того, який корм застосовувати — промисловий (сухий, рідкий), справжній або змішаний, не існує, проте є одне єдине правило: раціон має бути збалансованим і корисним для улюбленця, не забувати про специфіку породи, вік і фізичний стан тварин. Природно, що раціон дорослого кота не може бути однаковим з раціоном кошенят.

Потрібно розуміти, що натуральна їжа з нашого столу і справжній корм для кішки — це не те ж саме. Якщо передбачається натуральне годування, то їжу доведеться готувати окремо конкретно для вихованця. Зовсім не у кожного господаря знайдеться час, щоб правильно готувати збалансовані за складом страви для котів.

Це важливий недолік справжнього харчування. Але безперечний величезний плюс — знання складу їжі (домашня їжа без будь-якої хімії), впевненість у свіжості продуктів, які господарі самі купують і самі готують з них.

В умовах сучасних реалій для більшості власників важливою гарною якістю вважається і те, що утримання вихованця при натуральному харчуванні обійдеться не дуже дорого, ніж годувати кішку якісними кормами класів супер-преміум і холістик.

Мережі торгівлі пропонують широкий асортимент кормів різного складу і вартості. Зрозуміло, промислові корми зручні та економлять велику кількість часу, але не потрібно підбирати їх для постійного застосування, якщо є фінансові труднощі, що не дозволяють купувати елітне котяче харчування. Недорогі корми бюджетного класу дуже часто не тільки не заповнюють енергетичні потреби тварини, а й можуть бути шкідливими для здоров’я котів.

Позначки:, , , , ,
close