Перевага доставки бутильованої води

З тим, що кожен день приймати водопровідну воду — погано впливає на здоров’я, сперечатися не буде ніхто. Але як забезпечити сім’ю, трудовий колектив або клієнтів питною водою нормальної якості? Найзручніше сучасне рішення-це доставка бутильованої води за адресою (додому ,в офіс, на підприємство і т. д.)

Важливі переваги бутильованої води-це збалансований склад, який можна перевірити під час вибору продукту, велика ступінь очищення, приємний смак. Головний мінус-необхідність регулярно купувати її і підтримувати розумний запас.

З точки зору оптимізації процесів закупівлі та зберігання краще зупинити вибір на бутлях ємністю 19 літрів (найбільші резервуари на нинішньому ринку придатної для пиття води). З’являється ж при їх застосуванні складність з розливом легко здолати, купивши спеціалізовані пристосування для водоподачі — диспенсер, помпу або кулер.

Пити проточну воду-це не просто дуже великий ризик підхопити будь-яку хворобу, це регулярне отруєння всього організму. Власне тому громадяни України, особливо жителі великих міст (Київ, Дніпро, Харків, Одеса), дуже часто набувають бутильовану очищену або артезіанську воду. Її замовляють як в офіси, так і на будинок. Це зручно, зручно, а основне-безпечно.

Виходячи з цього цієї тенденції у більшості людей з’являється кілька питань. Наприклад — Чи безпечно пити бутильовану воду, як замовити, яку компанію-постачальника вибрати, і т.д. далі ми будемо розглядати важливі питання, і ще представимо рейтинг постачальників придатної для пиття води.

Чому варто замовити бутильовану прісну воду

Основним плюсом такої води вважається очевидний факт — вона краще, ніж з крана. Про її корисності ще можна подумати, але те, що вона істотно чистіше і безпечніше, не підлягає сумніву.

Багато підприємців почали качати воду з водозабірних свердловин, глибина яких перевищує 100 метрів. Там тече не просто кришталево чиста цілюща рідина. Вона легко засвоюється організмом людини, відрізняється хорошою місткістю корисних мікроелементів, не заражена шкідливими бактеріями і вірусами.

Переваги доставки придатної для пиття води

До важливих переваг спільної роботи з сервісами з транспортування води відноситься: 

  • Замовлення улюбленої марки води. Дуже часто сервіс реалізує одночасно кілька брендів, з яких можна підібрати відповідний для себе.
  • Зручність. Оператор заздалегідь погоджує час доставки води з замовником, так що вам не знадобиться сидіти вдома або на роботі, чекаючи кур’єра. Просто виберіть зручний графік, і вода буде доставлена в строго встановлений час.
  • Можна підібрати. Замовник має можливість замовити воду в різних кількостях і обсязі. Можна замовити воду в пластикових бутлях об’ємом 19, 5, 1,5 і 0,6 літрів.
  • Вартість. Вартість на воду в спеціалізованих сервісах зазвичай менше, ніж в магазинах і супермаркетах. До того ж часто доставка води виконується, скоєно безкоштовно незалежно від обсягу замовлення.
  • Безпека. Ви зможете готувати їжу і пити необхідну кількість чистої води.
  • Економія. Доставка води допоможе не тільки заощадити гроші, але час, адже тепер не варто ходити за нею в магазин.
  • Якість. Вся вода проходить перевірку в лабораторії, так що споживачі можуть не турбується про особливості та якості води.
  • Система знижок. Часто сервіси з транспортування води проводять цікаві акції або зменшують ціни для частих клієнтів.Позначки:, , , ,
close