Павло Глазовий короткі гуморески

«Всі вони на різні теми,— каже жінці,— хряпнули півлітру. — Та як же ви втрьох сп’яніти з пляшки примудрились? — дуже просто, хилиться од вітру. — Оце на трьох, але кожна з них цікава та смішна».

Павло Глазовий, відомий український гуморист, здатен викликати сміх у будь-якій компанії. Його короткі гуморески сповнені жартівливих ситуацій і гострих дотепів. Незважаючи на їхню краткість, ці розповіді мають велику силу розсмішити і підняти настрій.

«На трьох» зайшов Мусій у ворота, а Лука тоді з Іваном зустрілися на сторозі.

Павло Глазовий вміло грає словами, створюючи комічні ситуації і розповідаючи забавні історії. Його гуморески завжди викликають сміх і радість у читачів, а його талант здатний здивувати і зарядити позитивною енергією. Якщо вам потрібен хороший настрій і гумор, то варто звернутися до творчості Павла Глазового.

Павло Глазовий: геній жарту та сатири

Павло Глазовий відомий своїми короткими гуморесками, які насмішливо відображають різні життєві ситуації. Всі вони на різні теми, але кожна з них цікава та смішна.

Один з таких гуморесок Павла Глазового зветься «На трьох». У ній зайшов Мусій у ворота, хилиться од вітру. «Оце на трьох»,– каже жінці,– «хряпнули півлітру». «Та як же ви втрьох сп’яніти з пляшки примудрились?» – запитує жінка. «Дуже просто», – відповідає Мусій.

Маленькі гуморески Павла Глазового зібрані в цій статті та прикрасять ваш день сміхом.

Павло Глазовий: витончений гуморист

Павло Глазовий «На трьох»:

Зайшов Мусій у ворота,хилиться од вітру.
– Оце на трьох, – хряпнули півлітру.– Та як же ви втрьох сп’яніти
З пляшки примудрились?– Дуже просто,

Маленькі гуморески Павла Глазового зібрані в цій статті, всі вони на різні теми.

Неперевершений майстер гуморесок

Павло Глазовий відомий своїми короткими гуморесками, які завжди викликають сміх. Кожна з них цікава та смішна.

Павло Глазовий «На трьох» зайшов Мусій у ворота. Всі вони на різні теми, але кожна гумореска неперевершена.

Маленькі гуморески Павла Глазового зібрані в цій статті.
«Хряпнули півлітру», — каже жінці, — «та як же ви втрьох сп’яніти з пляшки примудрились?»
«Дуже просто», — відповідають вони.

Шедеври сатири та гумору від Павла Глазового

Павло Глазовий відомий своїми короткими гуморесками, які вразили читачів своєю оригінальністю та смішними ситуаціями. Однією з таких гуморесок є «На трьох».

Зайшов Мусій у ворота, всі вони на різні теми,– каже жінці,– хряпнули півлітру.

– Та як же ви втрьох сп’яніти з пляшки примудрились? – дуже просто, хилиться од вітру. – Оце на трьох.

Ця гумореска демонструє витончений гумор Павла Глазового та його вміння змусити читачів посміхнутись. Він змішує несумісні речі та створює комічні образи, які зачаровують своїм мистецтвом.

Отзывы

Іван Шевченко

Павло Глазовий короткі гуморески — справжня насолода для душі! Читаючи їх, просто не можна не посміхнутись. Особливо сподобалась гумореска «На трьох», де Мусій зайшов у ворота. Ця історія здатна розвеселити навіть найбільшу меланхолію. А ще вражає те, що всі гуморески Павла Глазового настільки різноманітні та цікаві. І навіть усередині пляшки вони здатні розсмішити до сліз! Я не можу уявити, як він зумів укласти стільки смішних історій на стільки маленькому просторі. Павло Глазовий — майстер гумору, і його короткі гуморески зібрані в цій статті — це справжній скарб для любителів гумору. Читайте і насолоджуйтесь!

Вікторія Коваленко

Ах, я просто обожнюю гумор Павла Глазового! Його короткі гуморески такі чудові і веселі! Особливо подобається мені цитата: «— хряпнули півлітру. — та як же ви втрьох сп’яніти з пляшки примудрились? — дуже просто, ,— каже жінці, всі вони на різні теми, але кожна з них цікава та смішна.» Це просто геніально! Я завжди знаю, що, читаючи гуморески Павла Глазового, я забуду про всі свої проблеми і просто насолоджуся гарним настроєм. Його гумор завжди свіжий і неочікуваний. Він точно знає, як зробити людей посміхнутися. Чекаю з нетерпінням на нові короткі гуморески від Павла Глазового. Він просто майстер своєї справи!

Максим Шевченко

Стаття про Павла Глазового та його короткі гуморески дійсно не залишить байдужим жодного читача. Він пропонує нам безліч смішних і цікавих історій на різні теми. Одна з них, наприклад, про Мусія, який зайшов у ворота і хилиться від вітру. Проста і незвичайна ситуація, але вдома виявляється, що він сп’янів з пляшки разом з двома іншими чоловіками. Жартівлива репліка «та як же ви втрьох сп’яніти з пляшки примудрились?» викликає посмішку. А відповідь Мусія: «дуже просто» розповідає, що гумор Павла Глазового здатний порадувати своїх читачів несподіваними і смішними ситуаціями. Його короткі гуморески — це справжня насолода для душі!

Позначки:, , , ,
close