Серіал “Глухар”: актори та ролі

Після виходу детективного серіалу «Глухар» актори, які зіграли головні ролі, здобули величезну популярність. Яскравий фільм зняли режисери Тимур Алпатов, Юрій Попович, Гузель Кірєєва і Рустам Уразаєв. Уперше проєкт вийшов на екрани 2008 року. Після запаморочливого успіху першого, було знято ще два сезони, а також три новорічні епізоди.

Ось хто зіграв головні ролі в культовому телефільмі «Глухар»:

Максим Аверін (Сергій Глухарєв)

Професійний слідчий Сергій Глухарєв — це головний персонаж, який працює у відділі внутрішніх справ «П’ятницький». На початку фільму харизматичний капітан проявляє кмітливість і успішно розкриває справу за справою. Незабаром йому дають звання майора. А в підсумку герой зовсім сідає в крісло начальника слідчого відділу.

Максим Аверін дебютував у кіно в 6 років. Після закінчення ВТУ ім. Щукіна працював у театрі «Сатирикон». Є лауреатом багатьох театральних і кінематографічних премій.

Кримінальний серіал «Глухар» приніс виконавцю головної ролі статуетку «ТЕФІ» і величезну популярність. А незабаром після останнього сезону Аверін отримав звання заслуженого артиста Росії. Захоплюється режисурою, співом, працює телеведучим. Крім цього проекту актор знявся в таких відомих багатосерійних фільмах: «Скліфосовський», «Доктор Живаго», «Місце під сонцем».

Вікторія Тарасова (Ірина Зіміна)

Майор Ірина Зіміна в проекті — начальник слідчого відділу «П’ятницький». Хороший російський серіал оповідає про будні жінки-керівника та її особисте життя. Вона сувора з підлеглими, справедлива, що дає змогу згодом отримати звання підполковника і підвищення. Але постійна зайнятість на роботі позначилася на сім’ї. Зіміна розлучилася з коханим чоловіком і самостійно стала виховувати єдиного сина. Незабаром зав’язала стосунки із Сергієм Глухарєвим.

«Глухар» — серіал, який кардинально змінив життя актриси. Після нього Тарасовій почали пропонувати ролі в різних проєктах. Актриса отримала звання почесного діяча мистецтв Росії. Відтоді вона зіграла понад 20 ролей, включно з телепроєктами «Студенти», «Кулагін і партнери» і «Адвокатеси».

Денис Рожков (Денис Антошин)

Актор грає одну з основних ролей, з’являючись у фільмі інспектором ДПС Денисом Антошиним. Старший лейтенант Антошин хоч і фахівець своєї справи, але не гребує хабарами. Він зустрічається з колишньою повією Анастасією і доводить своє кохання пропозицією руки і серця. Також йому не чужа доля найкращого друга — капітана Глухарєва.

Рожков — корінний москвич, випускник Школи-студії МХАТ, працював у «Старому театрі» і телеведучим. Але популярність до нього прийшла після «Глухаря». Зіграв у багатьох проєктах, включно з фільмами «Чужі крила» і «Закони вулиць».

Марія Болтнева (Анастасія Клименко)

У серіалі актриса зіграла повію Настю Клименко, в яку після випадкового знайомства закохався Денис Антошин. У молодих людей зав’язуються стосунки, хлопцеві вдається вирвати кохану з порочного кола. Розумна і симпатична дівчина йде з професії і повністю розлучається з непривабливим минулим, ставши працівником Фонду допомоги бездомним. У сезоні «Глухар. Повернення» дівчина виходить заміж за коханого.

Після успіху телесеріалу Болтнева стала затребуваною актрисою, почала створювати сценарії та саундтреки. Талановита артистка захопилася режисурою, знявши моно-фільм «Сім Я» і драматичний проєкт «Маніакальні прояви міс Ізольди К.». Також зіграла в детективній картині «Велика гра» і мелодраматичному кіно «Час щастя».

Читайте також: Серіал «Шерлок»: у ролях

Борис Покровський (Олексій Черенков)

У багатосерійній кримінальній стрічці актор перевтілився у співробітника слідчого відділу Олексія Черенкова. Безтурботний і чуйний молодий чоловік раз у раз потрапляє в казусні ситуації через незібраність. Але Черенок, як називають його колеги, — хороший фахівець, а в одній із серій навіть тимчасово сідає в крісло начальника відділу.

З дитинства актор знав, що хоче стати знаменитим. Він добре співав і насолоджувався оваціями глядачів. Після закінчення ГІТІСу працював у театрі «Сатирикон». Здібного юнака з яскравою зовнішністю помітили режисери і запропонували роль у серіалі «Маросейка 12». Після «Глухаря» зіграв у фільмах «Любов на виживання», «Амулет», «Провокатор».

Владислав Котлярський (Станіслав Карпов)

У проєкті акторові Владиславу Котлярському дісталася роль цинічного Станіслава Карпова — начальника служби кримінальної міліції. Яскравий негативний герой настільки запам’ятався глядачам, що надалі було ухвалено рішення зняти спін-офф «Карпов».

Щоб краще зіграти роль, актор навіть ходив у справжній відділок і просився на чергування. Якщо в першому сезоні Карпов — невпевнений, лукавий негативний герой, то в наступних він змінюється на краще.

Владислав Котлярський довго шукав себе, навчався на психолога, геолога і режисера. До ролі в «Глухарі» грав у театрі «Арт-Хаус», знімався в епізодах і намагався відкрити свій бізнес. Зіграв у таких картинах: «Інтерни», «Під прикриттям». Після виходу проєкту на екрани слава, що обрушилася, збентежила актора. Зараз він веде закритий спосіб життя.

Марія Рассказова (Марина Глухарєва)

Актрисі Марії Рассказовій у «Глухарі» відвели роль рідної сестри головного героя Марини Глухарєвої. Буквально з перших серій м’яка, добра і красива дівчина полонить стажиста Миколу Тарасова і стає його дівчиною. У наступному сезоні герої починають жити разом, дівчина перетворюється на домогосподарку, яка вислуховує проблеми цивільного чоловіка на кухні.

У житті актриса жорсткіша за свого персонажа. Марія Рассказова зізнається, що в «Глухарі» їй не вистачало романтики. Зараз дівчина працює в театрі «Сопричетність» і іноді знімається в епізодах. Зіграла в проєктах «Із Сибіру з любов’ю», «Безсоння», «Дашка».

Володимир Фекленко (Микола Тарасов)

Володимир Фекленко зіграв молодого випускника юридичного факультету. У першому сезоні він приходить на стажування до слідчого відділу «П’ятницький». Справа йому подобається, тому хлопець вирішує залишитися працювати слідчим. Проти такого рішення категорично виступає батько Тарасова — відомий столичний адвокат.

Фекленко виріс у московській акторській родині та завжди хотів стати артистом. З першої спроби вступив до престижного училища ім. Щукіна. Дебют актора відбувся в кінокартині «Голова касира». Але тільки після «Глухаря» він став популярним. Зіграв також у фільмі «Кураж» і в комедійному серіалі «Універ. Нова общага».

Серіал «Глухар», актори якого блискуче виконали свої ролі, став одним із найуспішніших багатосерійних проектів на російському телебаченні. Він отримав високі оцінки від кінокритиків, а також низку нагород, зокрема «ТЕФІ» і «Телезірку».

Читайте також: Серіал «Солдати»: актори та їхнє життя зараз

Позначки:, , , , ,
close