10 найкращих великих кактусових рослин для вирощування в приміщенні

Корі Сірс — письменниця з більш ніж десятирічним досвідом, що спеціалізується на кімнатних рослинах, садівництві та домашньому декорі. Вона пише про актуальні новини, дизайн інтер’єру, кімнатні рослини та садівництво для журналу The Spruce. Її досвід у цих сферах привів її до участі в інших великих виданнях, включаючи Better Homes and Gardens та Apartment Therapy.

Дебра ЛаГаттута — майстер-садівник з більш ніж 30-річним досвідом вирощування багаторічних та квітучих рослин, контейнерного садівництва та овочівництва на грядках. Вона є провідним садівником у програмі Plant-A-Row, яка пропонує тисячі фунтів органічно вирощених овочів місцевим продовольчим банкам. Дебра є членом наглядової ради Spruce Garden Review Board.

Кактуси — це цікаві кімнатні рослини, які не потребують особливого догляду і бувають найрізноманітніших форм і розмірів. Поставивши великий кактус у вашому житловому просторі, ви можете додати вашому будинку пікантності, шарму та стилю.

Оскільки кактуси зазвичай повільно ростуть, вам, швидше за все, доведеться купити дорослу рослину, а не вирощувати її до потрібного розміру, якщо ви хочете додати великий кактус до своєї колекції кімнатних рослин. Деякі кактуси не досягають зрілості до 150 років. Таким чином, молодий кактус може легко пережити вас, перш ніж досягне потрібного вам розміру.

Для ефектного і вражаючого ефекту привнесіть трохи пустелі у свій дім за допомогою цих десяти великих кактусів.

Загальний догляд

На диво, кактуси можуть бути складними рослинами для утримання в приміщенні — особливо для тих, хто схильний занадто сильно «любити» свої кімнатні рослини (ми дивимося на вас, любителі надмірного поливу!).

Майте на увазі, що кактуси — пустельні рослини, і вони можуть пережити місяці (так, місяці!) без води, якщо це необхідно. Завжди краще недолити кактус, ніж перелити.

Щоб процвітати в приміщенні, великі кактуси потребують щонайменше шість годин прямого сонячного світла щодня, що зазвичай означає розташування на південній стороні.

Кактус блакитний миртовий (Myrtillocactus geometrizans)

Блакитний миртовий кактус (Myrtillocactus geometrizans) — це швидко зростаючий колоновидний кактус, який з віком стає схожим на дерево. У зрілому віці він може вирости до 16 футів заввишки, але в молодості залишається чагарниковою рослиною. При вирощуванні в кімнатних умовах переконайтеся, що кактус блакитний мирт висаджений в зернистий, добре дренований ґрунт і отримує щонайменше шість годин прямого сонячного світла щодня.

  • Світло : Пряме сонце
  • Вода : Мінімальний полив, помірний полив після висихання ґрунту

Сагуаро (Carnegiea gigantea)

Кактус сагуаро (Carnegiea gigantea) — це колоновидний, деревоподібний кактус, який є однією з визначальних рослин пустелі Соноран. Вони надзвичайно повільно ростуть, але в природі можуть виростати до 40-60 футів заввишки. Вони добре підходять як кімнатні рослини, однак, щоб виростити великий кактус, вам, швидше за все, доведеться придбати добре вкорінену рослину, якщо вона не є браконьєрським екземпляром.

  • Світло : Пряме сонце
  • Вода : Мінімальна кількість води, поливайте, коли ґрунт висохне

Мексиканський кактус парканний (Pachycereus marginatus)

Мексиканський кактус парканний (Pachycereus marginatus) — це приголомшливий синьо-зелений колоновидний кактус, який у зрілому віці може виростати до 20 футів заввишки. На щастя, цей вид кактусів відносно швидко зростає, тому ви можете почати з меншої рослини і почекати, поки вона виросте до пристойного розміру, якщо бажаєте.

  • Світло : Пряме сонце
  • Вода : Мінімальна кількість води, поливайте, коли ґрунт висохне

Кактус золотиста бочка (Echinocactus grusonii)

Золотий кактус (Echinocactus grusonii), також відомий як «подушка тещі», у зрілому віці може досягати більше трьох футів у висоту і ширину. Можливо, вони не можуть конкурувати з деякими великими кактусами у висоту, але досягають вражаючих розмірів для кактусів-бочок. Однак ці рослини дуже повільно ростуть, тому краще за все знайти дорослу рослину для продажу.

  • Світло : Пряме сонце
  • Вода : Мінімальна кількість води, поливайте, коли ґрунт висохне
Позначки:, , , , , , ,
close