10 безкоштовних програм для дизайну інтер’єру

Лорен Фланаган писала про декор для The Spruce протягом майже двох років, зосереджуючись на декорі інтер’єру. Вона багато писала про дім і сад для різних видань, включаючи Canadian Gardening, Canadian Home & Country та Connected Rogers Magazine.

Багато проектів з декорування будинку можна виконати без особливого планування, наприклад, змінити колір фарби у вітальні або оббити меблі. Однак, якщо ви хочете зробити значні зміни, наприклад, переобладнати кухню або знести кілька стін, не варто починати, поки не буде складено план приміщення.

Протягом десятиліть архітектори та інженери користуються перевагами автоматизованого проектування (САПР) для створення проектів і планування красивих будинків. Однак для непрофесіоналів CAD-програми часто здаються надто технічними і складними для вивчення. На щастя, зараз набагато простіше оформити кімнату онлайн. Існує широкий вибір цікавих і простих у використанні програм для дизайну та декорування житла, а також онлайн-планувальників кімнат на вибір.

Порада

Перевірте, чи є у ваших улюблених дизайнерських магазинів або брендів 3D-планувальники приміщень, які можна використовувати у вашому браузері. Серед фаворитів — планувальники від Ikea, віртуальний дизайнер кімнат від Armstrong Flooring та інструмент для «малювання» власних фотографій від Sherwin-Williams.

Ми вибрали 10 найкращих безкоштовних і простих програм для дизайну інтер’єру — і, що найкраще, вам не доведеться фізично пересувати меблі під час планування.

Sweet Home 3D

Sweet Home 3D — це програма з відкритим вихідним кодом, яка допоможе вам намалювати план вашого будинку, розставити на ньому меблі, а потім переглянути 3D-результати. Ви можете завантажити його або використовувати в браузері; відеоуроки та розділ порад і підказок допоможуть вам швидко почати роботу.

SketchUp

SketchUp, створений компанією Google, залишається улюбленим серед власників будинків і любителів. Безкоштовна версія є потужним інструментом для особистого використання. Ви знайдете безліч онлайн-уроків і навіть безкоштовних майстер-класів з різних джерел, які допоможуть вам освоїти програму.

Планувальник поверхів

Floorplanner — це браузерний план підписки, який має безкоштовну та базову версію, щоб допомогти вам створити будь-який тип плану поверху, який вам може знадобитися. Базовий план включає повну бібліотеку з понад 150 000 3D-об’єктів, які ви можете знайти за допомогою категорій пошуку. Зображення в безкоштовному плані будуть нижчої якості (SD, 960 на 540 пікселів), але ви можете скористатися кредитною системою, щоб оновити їх до Full HD без необхідності підписуватися на платну підписку.

Cedreo

3D-програма Cedreo призначена для дизайнерів та архітекторів, але власники будинків можуть скористатися її безкоштовним тарифним планом з обмеженим набором елементів, які можна використовувати для створення візуалізацій. Створіть фотореалістичну візуалізацію. Намалюйте план поверху, обставте, прикрасьте і налаштуйте стіни та підлогу.

Позначки:, , , , ,
close